Жебрачка
Розділ 2
Варто було зробити декілька дослідів.Зіронька озирнулася,чи не спостерігає то за нею.Потім обережно підібрала кмінчик та поклала в пакетик.
Щойно вона це зробила як вуха вловили знайомі кроки.Так воно і виявилося.До неї наближалася Віянка-сноблива панночка з
персоналу Укрзалізниці.
-Все побираєшся?-глумливо проказала вона-Ну,що ж...Раз не вистачило розуму
зберегти місце на заводі,то побирайся...Побирайся...
Проказавши це-вона
нахально поглянула їй у вічі.
Було очевидно,що Віянка плела дурниці.Як можна було зберегти місце на заводі,якщо самого заводу не стало?На жаль,в Україні досить багато людей поводять себе так як вона...
-Знаєте,-відповіла Зіронька-в мене начальником на заводі був один чоловік.Звуть Веніамін.Після того як завод розформували-він пішов працювати на АЗС.І говорить мені,що краще б він жебракував.Особисто для мене будь-яка робота є поважна.Але дивіться щоб Вам самим не довелося опинитися на заправці.
Сказавши це-вона пішла геть.
Влітку Зіронька жила в печері серед високих гір.Для людини в її стані місце це було чудове.У підніжжя однії з них текла річка.В ній була прісна вода.Можна було вмиватися,купатися,пити та варити їсти.Варити їсти можна було на вогнищі,яке легко запалювалося в печері.На виході з імпровізованого помешкання розглялося шатро зеленої трави та зелених дерев.Які,до того ж, давали плоди.З диких яблунь та груш виходило не погане варення і жіночка сподівалася згодом обжитися необхідним приладдям,наробити досить велику його кількість та спробувати продати.Покінчивши можливо з цим осточортілим жебрацтвом.
Дійшовши додому вона поклала знайдений кирпичик в печері та заходилася назбирати хворосту.В поїзді говорили,що сьогоднішня ніч буде прохолодною.То ж треба було обігріти стіни.
Окрім хворосту довелося ще збирати гриби.Нещодавно вилився дощ,і виявилося,що гірський ліс просто кишів опеньками.Додому Зіронька повернулася вже затемно. Але ж яке було її здивування коли вона побачила,що в її печері палає світло!
Перейти на сторінку 3
На главную
href="/">На главную lark-govno.lark.ru
BANS.NAME